نیازهای بهداشت و درمان

نیازبه ارتودنسی

نیاز به ارتودنسی

مورد نیاز : 25000000 تومان -

وسایل‌اولیه‌بعدازعمل‌جراحی

به‌علت‌مریضی قندوسیا‌ه شدن‌دوتا‌ازانگشت‌پای‌چپ‌وجراحی‌‌ کردن ودراوردن‌انگشت‌

مورد نیاز : 1960000 تومان -

نیاز به ایزیلایف

حاج آقا به علت سکته مغزی فلج شده واحتیاج به ایزیلایف دارد

مورد نیاز : 1300000 تومان -

نیاز به هزینه آزمایش

خانم دارای مشکلات اعصاب و روان

مورد نیاز : 317000 تومان -

نیاز به جراحی

مونا جان با پدر و مادر و خواهر و برادرش زندگی میکند .او از کودکی دچارکف پای صاف بود ولی هیچ پزشکی متوجه نشده بود .تا اینکه در 6 سالگی متوجه شدند و باید کفش طبی میگرفتن ولی چون پدرش کارگره و هزینه کافی نداشتند، پیگیر نشدند و متاسفانه حالا که دکتر بردند ،پزشک ها تشخیص دادند که باید جراحی شود ولی متاسفانه هزینه جراحی را ندارند. این نیازرا ثبت کردم تا با کمک شما خیرین عزیز بتوانیم هزینه جراحی دختر گلمان را تامین کنیم .

مورد نیاز : 23960000 تومان -

نیاز به هزینه شیمی درمانی

متاسفانه آقای امیری دچار بیماری سرطان کبد و روده بزرگ هستند. او با انجام مراحل درمان (شیمی درمانی) بیماری را کنترل میکنند ولی دیگر توان کار کردن را ندارد .او سه فرزند دارد . درد بیماری از یک طرف و هزنه های درمان و معیشت خانواده از طرف دیگر واقعا برایش سخت شده .و در حال حاضر از طریق یارانه ،معیشتی و کمک دوستان و خیرین میگذراند ولی برای ادامه درمان نیاز به کمک بیشتری دارد.این نیاز به درمان را ثبت کردم تا شاید بتوانیم با کمک شما خیرین در جهت تامین هزینه های درمان این پدر قدمی برداریم.

مورد نیاز : 5328700 تومان -

عمل چشم ،چشمها تاب دارد

ابوالفضل قبل از تولد پدرش فوت شده و در شرائط سختی در محله قلعه خیابان زندگی میکنند چشمهاش تاب دارد و نیاز به عمل

مورد نیاز : 12000000 تومان -

نیاز به مولفیکس

تاجور خانم 46 ساله که 3 فرزند دارد. یکی از فرزندان به نام زهرا که 18 سال سن دارد واز کودکی دچار معلولیت ذهنی می باشد . مادر زهرا به دلیل فوت پدر زهرا سرکار میرود تا هزینه های زندگی خانواده را تامین کند .در حال حاضر دیگر توان کار کردن را ندارد . و از آنجایی که زهرا به دلیل معلولیت ذهنی نیاز به مولفیکس دارد . این نیاز به مولفیکس را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان هزینه ماهیانه مولفیکس دخترمان را تهیه کنیم .

مورد نیاز : 690000 تومان -

نیاز به هزینه دارو

خانم نخعی به همراه همسرش زندگی میکنند . او به دلیل بیماری دیابت انگشتان پاهایش دچار عفونت شده وباید درمان شوند اگر درمان نشود ممکنه پایش را قطع کنند ،همسرشان هم درآمدی ندارد و بیمار هستند . و توان پرداخت هزینه درمان همسرش را ندارد . امیدواریم با کمک شما خیرین عزیز بتوانیم هزینه درمان این مادر را تامین کنیم .

مورد نیاز : 1523140 تومان -

نیاز به هزینه ام آر آی

مریم خانم دارای 2 فرزند میباشد و همسر وی به دلیل بیماری اعصاب و روان نمیتواند سرکار برود .و تامین هزینه های زندگی با خودش میباشد .و به دلیل کار نظافتی در منازل دچار کمر درد شدند و در حال حاضر دکتر برای ایشان ام آرآی تجویز کردن ولی ایشان به دلیل هزینه های بالا توان انجام ادامه درمان را ندارد. این نیاز را ثبت کردیم تا با کمک شما خیرین بزرگوار بتوانیم هزینه های درمان این مادر را تامین کنیم .

مورد نیاز : 500000 تومان -