نیازهای بهداشت و درمان

نیاز به دارو

خانمی 40 ساله که به دلیل طلاق از همسرشان به تنهای زندگی میکند . او به دلیل مشکلات زیادی که در زندگی داشتند .دچار بیماری دیابت و بیماری کلیوی شدند . برای تامین هزینه های زندگی از پسرش کمک میگیرد ولی برای هزینه های درمانش نمیتواند به او بگوید چون او هم کارگره هزینه های زندگی خودش هم هست . دیگر برای داروهایم چیزی نمیگویم چون میدانم که ندارد و درد را تحمل میکنم الان به خاطر پیگیری نکردن دیابتم چشم هایم دچار مشکل شده ولی هزینه درمان را ندارم . این نیاز به درمان ماهیانه را ثبت کردم تا شاید بتوانیم به کمک شما عزیزان به هزینه های درمان این مادرمان کمک کنیم .

مورد نیاز : 389000 تومان -

نیاز به کمک هزینه درمان

لیلا خانم که به دلیل فوت سرپرست به همراه دخترش زهرا به دلیل نداشتن درآمد کافی مجبوره که در منزل مادرش زندگی کند ودرآمد زندگیش را از طریق دست فروشی میگذراند متاسفانه زهرا دختر لیلا خانم از کودکی مبتلا به بیماری تیرویيد بوده وبا فوت پدرش از شدت ناراحتی و گریه های شبانه باعث میشه تیرويیدش پیشرفت کنه و باید مرتب دارو مصرف کنه تا کنترل بشه ولی لیلا خانم چون درآمد کافی نداره و الان هم که در منزل مادرش زندگی میکند تمام درآمدش صرف هزینه های روزمره زندگی میشود و در حال حاضر پزشک ها هم میگویند اگر دارو مصرف نکند مجبور میشود که جراحی شود این نیاز به درمان را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان هزینه های ماهانه داروهای دخترمان را تهیه کنیم .

مورد نیاز : 300000 تومان -

نیاز به ایزیلایف

پیرمردی 85 ساله که به همراه همسر بیمارش زندگی میکند. همسر وی به خاطر اینکه سکته کردند و نرمی استخوان دارند توان راه رفتن را ندارند و باید از ایزیلایف استفاده کنند .سرپرست خانواده هم به دلیل کهولت سن توان کار کردن را ندارند و چون فرزندی هم ندارند زندگیش را از طریق کمک خیرین میگذرانند .این نیاز به ایزیلایف را ثبت کردم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان به صورت ماهانه برای تامین ایزیلایف به مادرمان کمک کنیم .

مورد نیاز : 453000 تومان -

نیاز به کمک هزینه درمان

زهرا خانم 66 ساله به همراه دخترش فاطمه زندگی می کند او تقریبا یک ماه است به خا طر فوت همسرش سکته کرده او دارای 6 فرزتد میباشد .که هیچ کدام از فرزندان درآمد مناسبی ندارد که در هزینه های درمان و ایزیلایف مادر کمک کنند . برای همین با ادامه درمان مادر به مشکل خورده و درخواست کمک دارد .این نیاز به درمان را ثبت کردم تاشاید بتوانیم با کمک ماهیانه شما عزیزان هزینه های درمان اورا تامین کنیم .

مورد نیاز : 700000 تومان -

نیاز به کمک هزینه درمان

امیر علی 13 ساله به همراه خواهر 7 ساله و مادرش به دلیل فوت پدر در منزل پدر بزرگش زندگی میکنند . امیر علی ونازنین هردو از همان کودکی به بیماری کلیوی مبتلا بودند .که باید به طور مداوم دارو مصرف کنند . در حال حاضر تحمل هزینه های دارو برای این خانواده سخت است .به همین دلیل درمان را قطع کردند . و درد را تحمل میکنند . نیاز این فرشته کوچولو ها به درمان را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک ماهیانه شما عزیزان بیماری این فرشته ها را درمان کنیم .

مورد نیاز : 350000 تومان -

نیازهای لوازم خانگی

نیاز به کولر

معصومه خانم دارای 4 فرزند میباشد او متاسفانه به دلیل فوت سرپرست زندگی سختی دارد .زمانی که همسرش بود به دلیل ناتوان بودن همسرش مجبور بود سر کار برود حالا که همسرش هم فوت شدن باید برای تامین هزینه های زندگی سر کار برود. ولی در حال حاضربه دلیل بیماری دیگر توان سر کار رفتن را ندارد . هزینه های درمان خودش و پسرش دیگر جا برای پس انداز کردن نمیزاره وتو این هوای گرم نیاز به کولر دارد ولی توان خریدش را ندارند . این نیاز به کولر را ثبت کردم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان برای این خانواده کولر تهیه کنیم .

مورد نیاز : 1150000 تومان -

نیاز به کولر

فاطمه خانم تقریبا 10 ساله که همسرش را بر اثر ایست قلبی از دست داده اوبه همراه 3 فرزندش زندگی میکند .او تا چند سال پیش خودش سرکار میرفت و هزینه های زندگیش را به سختی تامین میکرد ولی حالا چند سالی هست که به دلیل بیماری توان سر کار رفتن را ندارند . و زندگی را با کمک های خیرین و کار کردن پسرش میگذراند . الان با گرم شدن هوا نیاز شدید به کولر یا پنکه دارند . در توانشان هم نیست که تهیه کنند .این نیاز به کولر را ثبت کردم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان برای این خانواده کولر تهیه کنیم .

مورد نیاز : 1590000 تومان -

نیاز به ماشین لباسشویی

خانمی 64 ساله او از وقتی که همسرش فوت نموده خیلی تنها شده .او تقریبا 7 ساله که سکته کرده و توان شستن لباس با دست را ندارد همه فرزندان او ازدواج نمودند و او با یک پسر که از نظر ذهنی مشکل دارد و توان کمک به مادر را ندارد زندگی میکند . چند ماهی میشود که ماشین لباسشویی آنها خراب شده و قابل تعمیر نمیباشد در حال حاضر او لباسها را با لگد کردن یا کمک همسایه ها میشوید . این نیاز به ماشین لباسشویی را ثبت کردم تا شاید به کمک شما خیرین عزیز بتوانیم برای این مادرمان ماشین لباسشویی تهیه کنیم .

مورد نیاز : 2500000 تومان -

نیاز به یخچال

خانمی تقریبا 40 ساله متاسفانه به دلیل فوت سرپرست به تنهایی زندگی میکند او متاسفانه از 10 سال زندگی مشترک بچه دار نشدند . بعد از فوت سرپرست او دچار افسردگی شدید شد که مدتی تحت درمان بود بعد از مدتی که به حالت اول برگشت تصمیم گرفت برای تامین هزینه های زندگی برود سر کار چون پدرش که به تازگی فوت نمودند و مادرشان هم با یک برادر بیمار برای هزینه های خودشان مشکل داشتند .او میخواست به آنها کمک کند تا سر بار خانواده نباشد. او به تازگی دچار بیماری پوستی شده که بیشتر حقوقش را باید برای داروهایش استفاده کند او چند سال پیش یخچالش خراب شد و به ضایعاتی فروخت ودیگر توان خرید یخچال را پیدا نکرد در حال حاضر هم با گرم شدن هوا نیاز شدید به یخچال دارند .این نیاز به یخچال راثبت کردم تا شاید باکمک شما عزیزان بتوانیم برای این خانواده یخچال تهیه کنیم .

مورد نیاز : 5650000 تومان -

نیاز به یخچال

خانمی 31 ساله متاسفانه به دلیل اعتیاد از همسرش جدا شده و مجبوره برای تامین هزینه های زندگی خودش بره سرکار در حال حاضر با این حقوق کم هزینه های زندگی ،خرج تحصیل فرزندم ،اجاره خونه دیگه توان خرید یخچال را ندارم .الان هم بااین هوای گرم برای آب سرد،نگهداشتن غذا مشکل دارم . بعضی اوقات از خونه همسایه آب سرد میگیرم یا غذا هایم را داخل یخچال همسایه میگئارم . این نیاز به یخچال را ثبت کردم تا شاید به کمک شما عزیزان بتوانیم برای این خانواده یخچال تهیه کنیم .

مورد نیاز : 5600000 تومان -

نیاز به کولر

پری خانم با 30 سال سن 4 فرزند دارد که متاسفانه مجبوره تمام هزینه های زندگی را خودش تامین کند .همسر او زندان بود و او به دلیل خسته شدن از اعتیاد و مدام زندان بودن از او جدا شده .تامین هزینه های زندگی سخته الان هم با این هوای گرم با یک پنکه خراب میگذراند وهزینه خرید کولر را ندارد ولی در عوض شب راحت میخوابد استرس ندارد که با او تماس بگیرند که برای سرقت های شوهرش به کلانتری برود . این نیاز به کولر را ثیت کردم تا شاید با کمک شما خیرین عزیز برای این خانواده کولر تهیه کنیم .

مورد نیاز : 1600000 تومان -

نیاز به فرش

زهرا خانم به همراه 5 فرزندش "محمد ،فاطمه،امیرحسین،زهره،صادق" او تقریبا 15 ساله که همسرش اورا ترک کرده و خودش هزینه های زندگی را به همراه کمک فرزندان تامین میکند . کارگری آنها کفاف هزینه های زندگی ،اجاره خونه ،هزینه های درمان نمیدهد به خاطر همین پس اندازی نمیمونه که بتونیم برای خونه وسیله تهیه کنیم بعضی از وسایل زندگیشون را از کمک های مردم تهیه کردند ولی در حال حاضر فرش ندارند وخونشون را با تکه های پارچه و پتو فرش کردند این نیاز به فرش را ثبت کردم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان برایشان فرش تهیه کنیم .

مورد نیاز : 2500000 تومان -

نیاز به ماشین لباسشویی

خانمی 73 ساله که به دلیل فوت سرپرست به همراه دخترش زندگی میکند او به دلیل بیماری دیابت دیگر توان راه رفتن را ندارد . دختر او نیز بیمار است وبه همین خاطر توان انجام کارهای منزلش ازجمله لباس شستن را ندارند . ونیاز به لباسشویی دارند .در حال حاضر همسایه برای انجام فعالیت های منزل کمکشان میکنند ولی بعضی روزها نیاز به کمک دارند ولی کسی نیست به آنها کمک کنند . و با نداشتن درآمد کافی هزینه های بالای زندگی و درمان دیگر توان خرید ماشین لباسشویی را ندارند. این نیاز به ماشین لباسشویی را ثبت کردم تاشاید بتوانیم با کمک شما عزیزان برای مادرمان ماشین لباسشویی تهیه کنیم .

مورد نیاز : 2000000 تومان -

نیاز به اجاق گاز

آقای آذری 80 سال سن دارد او در شهرستان بجنورد زندگی میکرد .او مجبور شد تمام زندگیش را بفروشد وبرای درمان همسرش هزینه کند ولی متاسفانه همسرش فوت کرد. بعد از فوت همسرش کلی بدهکار شد آمد شهر برای کار تا توانست بدهکاریهایش را پرداخت کند .چند سال پیش به دلیل بیماری و سکته قلبی دیگر توان کار را ندارد . حالا او با کمک فرزندان و کمکهای مردمی زندگیش را میگذراند . در حال حاضر او نیاز به اجاق گاز دارد ولی توان خریدش را ندارد . این نیاز به اجاق گاز را ثبت کردم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان اجاق گاز تهیه کنیم .

مورد نیاز : 1990000 تومان -

نیاز به یخچال

خانمی 40 ساله به همراه همسر و دختر 17 ساله اش زندگی میکند . متاسفانه مادر خانواده به دلیل اعتیاد همسرش مجبور به طلاق شد . وهزینه های زندگیشو را از طریق کار نظافتی و مغز کردن پسته تامین میکند . در حال حاضر یخچال این خانواده خراب شده وتوان خرید یخچال جدید را ندارند . این نیاز به یخچال را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان یخچال تهیه کنیم .

مورد نیاز : 5000000 تومان -

نیاز به کولر

حمیده خانم به همراه3فرزندهانیه 17 ساله مریم10 ساله امیر علی 8 ساله زندگی میکند . او متاسفانه به دلیل رفتارهای نامشروع همسرش به خاطر اینکه تاثیر بدی روی رفتار بچه ها نگذاره از او جدا شدم وتمام مشکلات خانواده به دوش خودم است .او از طریق نظافت منازل مخارج زندگی را تامین میکنه او سعی میکنه که بچه ها هیچ چیزی کم نداشته باشند ولی در حال حاضر با گرم شدن هوا کولر را چند بار تعمیر کردند ولی باز هم خراب شده وقابل تعمیر هم نیست این نیاز به کولر را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان برای این خانواده کولر تهیه کنیم .

مورد نیاز : 2500000 تومان -

نیاز به تلویزیون

زهرا خانم به همراه 2پسر به نام حسین 21 ساله و محسن 11 ساله زندگی میکنند .او به دلیل اعتیاد شدید همسرش به کریستال و شیشه مجبوربه طلاق شد .. از زمانی که جدا شده تمام هزینه های زندگی رابا کار پرستاری در منازل باید به تنهایی تامین می کرد که متاسفانه تلویزیون هم خراب شده و قابل تعمیر هم نیست .اودر حال حاضر نیاز به تلویزیون دارد .من نیاز به تلویزیون را ثبت کردم .تاشاید بتوانم با کمک شما عزیزان برای فرزندمان تلویزیون تهیه کنیم .

مورد نیاز : 3490000 تومان -

نیاز به یخجال

خانمی 45 ساله به همراه دختر 17 ساله اش زند گی میکند .او به دلیل اعتیاد شدید همسرش به کریستال وشیشه مجبور به طلاق شد . از زمانی که جدا شده تمام هزینه های زندگی را باید به تنهایی تامین میکرد . تا قبل از کرونا وضعیت زندگی اش خوب بود ولی با اومدن بیماری کرونا بیکار شده که متاسفانه یخچالش هم خراب شده و قابل تعمیر نیست .او در حال حاضر نیاز به یخچال دارد .من نیاز به یخچال را ثبت کردم .تاشاید بتوانم با کمک شما عزیزان یخچال کوچکی تهیه کنیم .

مورد نیاز : 5000000 تومان -

نیاز به یخچال فریزر

خانمی 38 ساله به همراه 4 فرزند سجاد 17 ساله ساجده 15 ساله جلال 14 ساله سینا 2/5 ساله زندگی میکنند. همسر شان مدتی است به دلیل اعتیاد شدید منزل را ترک نموده .تمام هزینه های زندگی به دوش خانم خانواده میباشد. در حال حاضر که هوا گرم شده این خانواده نیا ز به یخچال دارند .و لی با توجه به نامناسب بودن وضعیت معیشت جامعه تامین هزینه های زندگی مشکل شده . و توان خرید یخچال را ندارند . نیاز این خانواده به یخچال را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان یخچال کوچکی تهیه کنیم.

مورد نیاز : 5000000 تومان -

نیاز به ماشین لباسشویی

خانواده ای 3 نفره مادر خانواده به همراه 2 فرزند علی 15 ساله و مریم 13 ساله زندگی میکنند . مادر به دلیل اعتیاد شدید همسر از او جدا شده و هزینه های زندگیشان را از طریق نظافت منازل تامین میکند .مادر خانواده به دلیل کار کردن بیش از حد زانوهایش آب آورده دیگر توان شستن لباس با دست را ندارد .ماشین لباسشویی هم چند ماهی هست که خراب شده و قابل تعمیر هم نمیباشد . مادر هم به دلیل درد زانو هایش دیگر توان کارکردن را ندارد . این نیاز راثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما خیرین عزیز برایشان ماشین لباسشویی تهیه کنیم .

مورد نیاز : 4000000 تومان -

نیاز به یخچال فریزر

زهرا خانمی 28 ساله که به همراه دختر 4 ساله اش زندگی میکند. او به دلیل اعتیاد شدید همسر مجبور به طلاق شده در حال حاضر تامین تمام هزینه های زندگی با خودش میباشد .با توجه به نا مساعد بودن وضعیت معیشت جامعه توان خرید یخچال را ندارد . و مواد غذایی اش را داخل یخچال همسایه شان میگذارد .این درخواست را ثبت کردم تا شاید بتوانم باکمک شما عزیزان یخچال کوچکی تهیه کنیم.

مورد نیاز : 5000000 تومان -

نیاز به اجاق گاز

خانمی ۶۵ ساله دارای ۶ فرزند که متاسفانه همسرشان چند سالی است فوت شده، به همراه دخترش زندگی می کند. این مادر با آبرو در حالی که درآمد کافی برای گذراندن زندگی ساده خود را ندارد، مدتی است که اجاق گازشان هم خراب شده و برای پخت و پزهای روزانه با مشکل مواجه شده است. ما این نیاز را در اینجا ثبت کردیم تا با کمک شما عزیزان خیر بتوانیم رفع نیازی از مادری میانسال داشته باشیم.

مورد نیاز : 1200000 تومان -

نیاز به تلویزیون

مرضیه خانم خانمی 45 ساله که به دلیل اعتیاد همسرش مجبور شد از او جدا بشه او 3 فرزند دارد او مجبوره برای بدست آوردن هزینه های زندگی سر کار بره با این همه مشکلات تلویزیون هم خراب شده وبچه ها مدام بهانه گیری میکنند .ما این نیاز را ثبت کردیم تا بتونیم با کمک شما عزیزان برایشان تلویزیون تهیه کنیم .

مورد نیاز : 3600000 تومان -

نیاز به یخجال فریزر

سکینه خانم 45 سال سن دارد و متاسفانه به دلیل اعتیاد همسرش مجبور به جدایی از وی شده است .این خانم همراه پسر 11 ساله اش زندگی میکند ولی حتی از امکانات اولیه زندگی مانند یخچال بهرمند نمی باشد.این نیاز را ثبت کردم تا به کمک شما نیکوکاران عزیز یخچال کوچکی را برای شان تهیه کنیم

مورد نیاز : 5000000 تومان -

نیاز به اجاق گاز

این خانواده دارای 3 فرزند است و پدر خانواده به دلیل ناراحتی اعصاب تقریبا 28 سال پیش به رحمت خدا رفته است. بار زندگی و هزینه های آن از همان زمان بر دوش مادر خانواده است که این امر باعث شده است به خیلی از مسائل زندگی نتواند برسد. و این است که ما از شما عزیزان درخواست داریم تا با کمک همدیگر بتوانیم اجاق گازی برای ایشان تهیه نمائیم.

مورد نیاز : 1290000 تومان -

نیاز به یخچال فریزر

خدیجه خانم خانمی 47 ساله دارای 2 فرزند یک دختر که ازدواج نموده و 1 پسر مجرد که با وی زندگی میکند. خدیجه خانم متاسفانه به دلیل اعتیاد از همسرش جدا شده مجبور است به دلیل تامین مخارج زندگی خودش برود سر کار حقوقش کفاف هزینه های زندگیشونو نمیده مدتی هم هست که یخچالشان خراب شده و توان خرید یخچال را ندارند .این نیاز را ثبت کردیم تا شاید بتونیم با کمک شما عزیزان یخچال کوچکی را برایشان تهیه کنیم .

مورد نیاز : 5000000 تومان -

نیازهای فرهنگی و آموزش خانواده

نیاز به تبلت

ستایش 11 ساله متاسفانه به دلیل فوت مادر واعتیاد پدرش به همراه پدر بزرگ و مادر بزرگش زندگی میکند . او در پایه پنجم ابتدایی در حال تحصیل میباشد به دلیل مجازی بودن کلاس نیاز به تبلت دارد. متاسفانه پدر بزرگ هم توان خرید تبلت رابرای دخترمان را ندارد این نیاز به تبلت را ثبت کردم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان برای دخترمان تبلت تهیه کنیم .

مورد نیاز : 4000000 تومان -

نیاز به تبلت

خانمی 40 ساله به همراه دختر 12 ساله اش زندگی میکند .همسراو بعد از 5 ماه زندگی اورا طلاق میدهد ودوباره ازدواج میکند متاسفانه او باردار بود وبه تنهای فرزندش را به دنیا می آورد وبه تنهایی بزرگ میکند .مخارج زندگی را از طریق کار در منازل بدست می آورد . در حال حاضر به خا طر مجازی بودن کلاس ها فاطمه زهرا مجبوره از تبلت پسر دایی اش یا از تبلت دختر همسایه استفاده کند . نیاز به تبلت را برای این دخترمون ثبت کردیم تا شاید بتونیم با کمک شما عزیزان برای دخترمون تبلت تهیه کنیم .

مورد نیاز : 3949899 تومان -

نیاز به تبلت

سمانه 34 ساله به همراه یک دختر12 و پسر 10 ساله به دلیل اعتیاد شدید همسر از او جدا شده وبه خانه پدرو مادرش پناه برده او به دلیل بالا بودن هزینه ها ونداشتن درآمد کافی توان تامین هزینه های زندگی را ندارد حالا که به دلیل کرونا مدارس فرزندان هم به صورت مجازی برگزار میشود درخواست تبلت برای فرزندانش را دارد این نیاز به تبلت را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان برای فرزندانمان تبلت تهیه کنیم .

مورد نیاز : 4000000 تومان -

نیاز به تبلت

معصومه به همراه مادرش زندگی میکند . او در پایه چهارم ابتدایی در حال تحصیل میباشد .امسال به دلیل مجازی شدن کلاس ها نیاز به تبلت دارد . ولی مادرش به دلیل نبودن پدر و بالا بودن هزینه های زندگی توان خرید تبلت را ندارد .نیاز به تبلت را برای این دختر گلمان ثبت کردیم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان برای او تبلت تهیه کنیم .

مورد نیاز : 4000000 تومان -

نیاز به تبلت

نرگس 17 ساله پایه یازدهم "با معدل 18 "به دلیل فوت پدر وازدواج مجدد مادرش با مادر بزرگ زندگی میکند . از موقعی که مدارس به دلیل کرونا به صورت مجازی برگزار میشود و باید از تبلت استفاده میکرد .درس خواندن برایش کمی سخت شده مادر بزرگ هم به دلیل نداشتن وضعیت مالی مناسب توان خرید تبلت برای او را ندارد .نیاز به تبلت را برای این دخترمان ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان تبلت تهیه کنیم .

مورد نیاز : 4000000 تومان -

نیازهای کمک های موردی

کمک به سادات نیازمند

مرکز نیکوکاری شهید جهاندیده (سامانه من کمک میکنم) بیش از 500 پرونده نیازمند تحت پوشش دارد . این مرکز در نظر دارد با جمع آوری مبالغ (خمس) شما عزیزان بتوانیم نیازهای سادات عزیزمان را برطرف کنیم .

مورد نیاز : 10000000 تومان -

عقیقه

مرکز نیکوکاری شهید جهاندیده (سامانه من کمک میکنم) بیش از 500 پرونده نیازمندان را تحت پوشش دارد . این مرکز در نظر دارد،با جمع آوری هزینه های عقیقه شما عزیزان هم نیت شما را انجام دهد و هم بتوانیم یک نیاز از نیازمندان مرکز را برطرف کنیم .

مورد نیاز : 3000000 تومان -

رد مظالم

مرکز نیکوکاری شهید جهاندیده (سامانه من کمک میکنم) بیش از 500 پرونده نیازمند تحت پوشش دارد . این مرکز در نظر دارد با جمع آوری رد مظالم شما عزیزان بتواند در راستای تهیه جهزیه برای نو عروسان ،تهیه لوازم التحریر برای دانش آموزان بی بضاعت ، تعمیرات مسکن ، کمک به اشتغال جوانان و... اقدام نماید

مورد نیاز : 10000000 تومان -

صدقه

مرکز نیکوکاری شهید جهاندیده (سامانه من کمک میکنم) بیش از 500 پرونده تحت پوشش داریم . این نیازمندان شامل :خانواده های بدون سرپرست ، سالمند ، بیمار و خانواده های بد سرپرست می باشند .ما میتوانیم با جمع آوری صدقات مشکلات بیشتری از نیازمندان را برطرف کنیم .

مورد نیاز : 1950000 تومان -

قربانی

مرکز نیکوکاری شهید جهاندیده من کمک میکنم تقریبا بیش از 500 پرونده نیازمندان را تحت پوشش دارد . در بین این نیازمندان خانواده های هستند که گاهی اوقات در سال حتی یک بار توان خرید گوشت را ندارند . مرکز نیکوکاری شهید جهاندیده در نظر دارد با جمع آوری گوشت قربانی از شما خیرین بزرگوار بتواندحداقل یک وعده گوشت برای این عزیزان تهیه کند .شما عزیزان میتوانید در حد توان با پرداخت مقداری از این هزینه یا پرداخت کل هزینه در این امر خدا پسندانه شریک باشید .

مورد نیاز : 8200000 تومان -

نیاز به کمک هزینه جهیزیه

خانمی 47 ساله به همراه فرزندانش علی و فاطمه زندگی میکنند . چند ماهی است فاطمه ازدواج نموده مادرفاطمه خیلی از این موضوع خوشحال بود ولی ته چهره اش غمی داشت از این به بعد باید به فکر جهزیه فاطمه هم می بود . مادر فاطمه تقریبا 17 سال است از همسرش به دلیل اعتیاد شدید جدا شده وتمام هزینه های زندگی رو به تنهایی تامین میکرد . گاهی اوقات کار نظافتی میرفت ولی حالا دیگر توان کار کردن را ندارد و دکتر هم میگه از کار کردن زیاده نباید سر کار بروی این نیاز به جهزیه را ثبت کردم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان تعدادی از جهزیه این دخترمان را تهیه کنیم .

مورد نیاز : 19975000 تومان -
من کمک میکنم | تعداد نیکوکاران سامانه
51 نفر

نیکوکار عزیز

من کمک میکنم | تعداد نیاز های برآورده شده
14 عدد

نیازهای برآورده شده

من کمک میکنم | تعداد نیاز های در انتظار براورده شدن
37 عدد

نیاز های در انتظار

من کمک میکنم | تعداد کل نیاز های ثبت شده
51 عدد

کل نیازهای ثبت شده