نیازهای لوازم خانگی

نیاز به ماشین لباسشویی

خانمی 73 ساله که به دلیل فوت سرپرست به همراه دخترش زندگی میکند او به دلیل بیماری دیابت دیگر توان راه رفتن را ندارد . دختر او نیز بیمار است وبه همین خاطر توان انجام کارهای منزلش ازجمله لباس شستن را ندارند . ونیاز به لباسشویی دارند .در حال حاضر همسایه برای انجام فعالیت های منزل کمکشان میکنند ولی بعضی روزها نیاز به کمک دارند ولی کسی نیست به آنها کمک کنند . و با نداشتن درآمد کافی هزینه های بالای زندگی و درمان دیگر توان خرید ماشین لباسشویی را ندارند. این نیاز به ماشین لباسشویی را ثبت کردم تاشاید بتوانیم با کمک شما عزیزان برای مادرمان ماشین لباسشویی تهیه کنیم .

مورد نیاز : 2000000 تومان -

نیاز به اجاق گاز

آقای آذری 80 سال سن دارد او در شهرستان بجنورد زندگی میکرد .او مجبور شد تمام زندگیش را بفروشد وبرای درمان همسرش هزینه کند ولی متاسفانه همسرش فوت کرد. بعد از فوت همسرش کلی بدهکار شد آمد شهر برای کار تا توانست بدهکاریهایش را پرداخت کند .چند سال پیش به دلیل بیماری و سکته قلبی دیگر توان کار را ندارد . حالا او با کمک فرزندان و کمکهای مردمی زندگیش را میگذراند . در حال حاضر او نیاز به اجاق گاز دارد ولی توان خریدش را ندارد . این نیاز به اجاق گاز را ثبت کردم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان اجاق گاز تهیه کنیم .

مورد نیاز : 2000000 تومان -

نیاز به یخچال

خانمی 60 ساله که به دلیل فوت همسرش تنها شده وبا دخترش فاطمه زندگی میکند فاطمه از کودکی دچار ناراحتی قلبی است مادر فاطمه به دلیل فوت همسرش ودرمان فاطمه مجبور شده خودش برود سرکار ولی هزینه های درمان فاطمه وهزینه های زندگی اجازه پس انداز کردن را نمیدهد در حال حاضر چند سالی میشود که یخچالشان را به دلیل اینکه خراب شده فروختند ودیگر توان خرید یخچال جدیدی را ندارد . ونگران خراب شدن داروهای فاطمه است .این نیاز به یخچال را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان برای این مادر و دختر یخچال کوچکی تهیه کنیم .

مورد نیاز : 5700000 تومان -

نیاز به پنکه

پری خانم متاسفانه به دلیل فوت همسرش به تنهایی زندگی میکند . او مجبور شده به خاطر نداشتن اجاره مسکن داخل یک مغازه زندگی کنه . پری خانم 3 دختر و 1 فرزند پسر دارد که دست فروشی میکند و تا حدی تو هزینه های زندگی به مادرش هم کمک میکند . با گرم شدن هوا داخل مغازه خیلی گرم میشه وپری خانم توان خرید پنکه را ندارد . این نیاز به پنکه را ثبت کردیم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان برای این مادرمان پنکه تهیه کنیم .

مورد نیاز : 700000 تومان -

نیاز به کولر

آقای 80 ساله که به دلیل نداشتن توان کاری دیگر قادر به کار کردن نمیباشد. او 7 فرزند دارد 4 تا از فرزندان ازدواج نمودند . و از اون 3 فرزند یک پسر سر کار میره ولی کفاف هزینه های زندگی را نمیده برای همین پدر خانواده با همین کهولت سن گاهی اوقات کار نگهبانی انجام میدند . هزینه داروها ، هزینه روزمره زندگی واقعا برایشان سخته . الان هم که با گرم شدن هوا نیاز شدید به پنکه یا کولر دارند آخه همسرشون بیماری تنفسی داره و گرمی هوا اذیتشون میکنه . این نیاز به کولر را ثبت کردم تا شاید بتونیم با کمک شما عزیزان برای این پدرو مادرمان کولر تهیه کنیم .

مورد نیاز : 1600000 تومان -

نیاز به کولر

خانم رستمی که متاسفانه به دلیل اعتیاد وکتک کاریهای همسرش از او جدا شده و 4 فرزندش را برداشت واز روستا به شهر کوچ کرد . تامین هزینه های زندگی برایش سخت بود و مجبور بود برود سر کار تا زمانی که توان کار کردن را داشت رفت سر کار ولی الان که همه فرزندان ازدواج نمودند وبه دلیل دیسک کمر دیگر توان کار کردن را ندارند فرزندان برای هزینه های زندگی کمک میکنند ولی به دلیل گرم شدن هوا نیاز به کولر دارد . این نیاز به کولر را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان برای این مادرمان کولر تهیه کنیم .

مورد نیاز : 1600000 تومان -

نیاز به کولر

خانمی 67 ساله به دلیل فوت سرپرست به تنهایی زندگی میکند او 5 فرزند دارد همه ی فرزندان ازدواج نمودند ولی شغل خوبی ندارند کارگرند ولی با همین وضعیت به مادرشان کمک میکنند . امسال پنکه خونشون خراب شده وقابل تعمیر هم نیست ونمیتونه به فرزندان هم بگه چون آنها هم توان خرید پنکه را ندارند .این نیاز به پنکه را ثبت کردم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان برای این مادرمان پنکه یا کولر کوچکی تهیه کنیم .

مورد نیاز : 1150000 تومان -

نیاز به کولر

خانمی کهنسال که به تنهایی زندگی میکند.همسرش متاسفانه چند سالی میشه که فوت شدند 4 تا فرزند دارند که همه آنها ازدواج نمودند ولی. درتامین هزینه های زندگی به مادر کمک میکنند . با گرم شدن هوا مادر نیاز به کولر دارد و دلش نمیاد به فرزندانش بگوید چون آنها هم شغل خوبی ندارند و شاید جلوی مادرشان خجالت بکشند و او گرمی هوا را تحمل میکند . این نیاز به کولر را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان برای این مادر عزیز کولر تهیه کنیم .

مورد نیاز : 1150000 تومان -

نیاز به اجاق گاز

خانمی جوان که به همراه فرزند پسر 16 ساله اش زندگی میکند . متاسفانه او به خاطر فوت همسرش مجبور شده خودش سرکار برود درآمد زیادی ندارد چون توان ندارد هروز سر کار برود . با این درآمد کم هزینه روزمره زندگی ، اجاره خونه و ... کفاف زندگیشون رو نمیده الان هم اجاق گازشون خراب شده و پخت و پز براشون سخت و خطرناک شده . این نباز به اجاق گاز را ثبت کردم تا شاید بتونیم با کمک شما عزیزان براشون اجاق گاز تهیه کنیم .

مورد نیاز : 1300000 تومان -

نیاز به کولر

آقا رضا 62 ساله او به همراه همسرش که بیمار است و 2 دخترش زندگی میکند . او به دلیل بیماری تنفسی و کهولت سن دیگر توان کار کردن را ندارد.و زندگی روزمره را به سختی میگذراند در حال حاضر با گرم شدن هوا نیاز به کولر دارد ولی توان خرید کولر را ندارد و وقتی همسر بیمارش را میبیند که برای خنک شدن باید داخل حیاط بشیند . شرمنده او می شود . این نیاز به کولر را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان برای این پدرو مادرعزیزمان کولر تهیه کنیم .

مورد نیاز : 1600000 تومان -

نیاز به یخچال

خانمی 40 ساله به همراه همسر و دختر 17 ساله اش زندگی میکند . متاسفانه مادر خانواده به دلیل اعتیاد همسرش مجبور به طلاق شد . وهزینه های زندگیشو را از طریق کار نظافتی و مغز کردن پسته تامین میکند . در حال حاضر یخچال این خانواده خراب شده وتوان خرید یخچال جدید را ندارند . این نیاز به یخچال را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان یخچال تهیه کنیم .

مورد نیاز : 5000000 تومان -

نیاز به کولر

حمیده خانم به همراه3فرزندهانیه 17 ساله مریم10 ساله امیر علی 8 ساله زندگی میکند . او متاسفانه به دلیل رفتارهای نامشروع همسرش به خاطر اینکه تاثیر بدی روی رفتار بچه ها نگذاره از او جدا شدم وتمام مشکلات خانواده به دوش خودم است .او از طریق نظافت منازل مخارج زندگی را تامین میکنه او سعی میکنه که بچه ها هیچ چیزی کم نداشته باشند ولی در حال حاضر با گرم شدن هوا کولر را چند بار تعمیر کردند ولی باز هم خراب شده وقابل تعمیر هم نیست این نیاز به کولر را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان برای این خانواده کولر تهیه کنیم .

مورد نیاز : 2500000 تومان -

نیاز به تلویزیون

زهرا خانم به همراه 2پسر به نام حسین 21 ساله و محسن 11 ساله زندگی میکنند .او به دلیل اعتیاد شدید همسرش به کریستال و شیشه مجبوربه طلاق شد .. از زمانی که جدا شده تمام هزینه های زندگی رابا کار پرستاری در منازل باید به تنهایی تامین می کرد که متاسفانه تلویزیون هم خراب شده و قابل تعمیر هم نیست .اودر حال حاضر نیاز به تلویزیون دارد .من نیاز به تلویزیون را ثبت کردم .تاشاید بتوانم با کمک شما عزیزان برای فرزندمان تلویزیون تهیه کنیم .

مورد نیاز : 3500000 تومان -

نیاز به یخجال

خانمی 45 ساله به همراه دختر 17 ساله اش زند گی میکند .او به دلیل اعتیاد شدید همسرش به کریستال وشیشه مجبور به طلاق شد . از زمانی که جدا شده تمام هزینه های زندگی را باید به تنهایی تامین میکرد . تا قبل از کرونا وضعیت زندگی اش خوب بود ولی با اومدن بیماری کرونا بیکار شده که متاسفانه یخچالش هم خراب شده و قابل تعمیر نیست .او در حال حاضر نیاز به یخچال دارد .من نیاز به یخچال را ثبت کردم .تاشاید بتوانم با کمک شما عزیزان یخچال کوچکی تهیه کنیم .

مورد نیاز : 5000000 تومان -

نیاز به یخچال فریزر

خانمی 38 ساله به همراه 4 فرزند سجاد 17 ساله ساجده 15 ساله جلال 14 ساله سینا 2/5 ساله زندگی میکنند. همسر شان مدتی است به دلیل اعتیاد شدید منزل را ترک نموده .تمام هزینه های زندگی به دوش خانم خانواده میباشد. در حال حاضر که هوا گرم شده این خانواده نیا ز به یخچال دارند .و لی با توجه به نامناسب بودن وضعیت معیشت جامعه تامین هزینه های زندگی مشکل شده . و توان خرید یخچال را ندارند . نیاز این خانواده به یخچال را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان یخچال کوچکی تهیه کنیم.

مورد نیاز : 5000000 تومان -

نیاز به ماشین لباسشویی

خانواده ای 3 نفره مادر خانواده به همراه 2 فرزند علی 15 ساله و مریم 13 ساله زندگی میکنند . مادر به دلیل اعتیاد شدید همسر از او جدا شده و هزینه های زندگیشان را از طریق نظافت منازل تامین میکند .مادر خانواده به دلیل کار کردن بیش از حد زانوهایش آب آورده دیگر توان شستن لباس با دست را ندارد .ماشین لباسشویی هم چند ماهی هست که خراب شده و قابل تعمیر هم نمیباشد . مادر هم به دلیل درد زانو هایش دیگر توان کارکردن را ندارد . این نیاز راثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما خیرین عزیز برایشان ماشین لباسشویی تهیه کنیم .

مورد نیاز : 4000000 تومان -

نیاز به یخچال فریزر

زهرا خانمی 28 ساله که به همراه دختر 4 ساله اش زندگی میکند. او به دلیل اعتیاد شدید همسر مجبور به طلاق شده در حال حاضر تامین تمام هزینه های زندگی با خودش میباشد .با توجه به نا مساعد بودن وضعیت معیشت جامعه توان خرید یخچال را ندارد . و مواد غذایی اش را داخل یخچال همسایه شان میگذارد .این درخواست را ثبت کردم تا شاید بتوانم باکمک شما عزیزان یخچال کوچکی تهیه کنیم.

مورد نیاز : 5000000 تومان -

نیاز به اجاق گاز

خانمی ۶۵ ساله دارای ۶ فرزند که متاسفانه همسرشان چند سالی است فوت شده، به همراه دخترش زندگی می کند. این مادر با آبرو در حالی که درآمد کافی برای گذراندن زندگی ساده خود را ندارد، مدتی است که اجاق گازشان هم خراب شده و برای پخت و پزهای روزانه با مشکل مواجه شده است. ما این نیاز را در اینجا ثبت کردیم تا با کمک شما عزیزان خیر بتوانیم رفع نیازی از مادری میانسال داشته باشیم.

مورد نیاز : 1200000 تومان -

نیاز به تلویزیون

مرضیه خانم خانمی 45 ساله که به دلیل اعتیاد همسرش مجبور شد از او جدا بشه او 3 فرزند دارد او مجبوره برای بدست آوردن هزینه های زندگی سر کار بره با این همه مشکلات تلویزیون هم خراب شده وبچه ها مدام بهانه گیری میکنند .ما این نیاز را ثبت کردیم تا بتونیم با کمک شما عزیزان برایشان تلویزیون تهیه کنیم .

مورد نیاز : 3600000 تومان -

نیاز به یخجال فریزر

سکینه خانم 45 سال سن دارد و متاسفانه به دلیل اعتیاد همسرش مجبور به جدایی از وی شده است .این خانم همراه پسر 11 ساله اش زندگی میکند ولی حتی از امکانات اولیه زندگی مانند یخچال بهرمند نمی باشد.این نیاز را ثبت کردم تا به کمک شما نیکوکاران عزیز یخچال کوچکی را برای شان تهیه کنیم

مورد نیاز : 5000000 تومان -

نیاز به اجاق گاز

این خانواده دارای 3 فرزند است و پدر خانواده به دلیل ناراحتی اعصاب تقریبا 28 سال پیش به رحمت خدا رفته است. بار زندگی و هزینه های آن از همان زمان بر دوش مادر خانواده است که این امر باعث شده است به خیلی از مسائل زندگی نتواند برسد. و این است که ما از شما عزیزان درخواست داریم تا با کمک همدیگر بتوانیم اجاق گازی برای ایشان تهیه نمائیم.

مورد نیاز : 1300000 تومان -

نیاز به یخچال فریزر

خدیجه خانم خانمی 47 ساله دارای 2 فرزند یک دختر که ازدواج نموده و 1 پسر مجرد که با وی زندگی میکند. خدیجه خانم متاسفانه به دلیل اعتیاد از همسرش جدا شده مجبور است به دلیل تامین مخارج زندگی خودش برود سر کار حقوقش کفاف هزینه های زندگیشونو نمیده مدتی هم هست که یخچالشان خراب شده و توان خرید یخچال را ندارند .این نیاز را ثبت کردیم تا شاید بتونیم با کمک شما عزیزان یخچال کوچکی را برایشان تهیه کنیم .

مورد نیاز : 5000000 تومان -

نیازهای فرهنگی و آموزش خانواده

نیاز به تبلت

ستایش 11 ساله متاسفانه به دلیل فوت مادر واعتیاد پدرش به همراه پدر بزرگ و مادر بزرگش زندگی میکند . او در پایه پنجم ابتدایی در حال تحصیل میباشد به دلیل مجازی بودن کلاس نیاز به تبلت دارد. متاسفانه پدر بزرگ هم توان خرید تبلت رابرای دخترمان را ندارد این نیاز به تبلت را ثبت کردم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان برای دخترمان تبلت تهیه کنیم .

مورد نیاز : 4000000 تومان -

نیاز به تبلت

خانمی 40 ساله به همراه دختر 12 ساله اش زندگی میکند .همسراو بعد از 5 ماه زندگی اورا طلاق میدهد ودوباره ازدواج میکند متاسفانه او باردار بود وبه تنهای فرزندش را به دنیا می آورد وبه تنهایی بزرگ میکند .مخارج زندگی را از طریق کار در منازل بدست می آورد . در حال حاضر به خا طر مجازی بودن کلاس ها فاطمه زهرا مجبوره از تبلت پسر دایی اش یا از تبلت دختر همسایه استفاده کند . نیاز به تبلت را برای این دخترمون ثبت کردیم تا شاید بتونیم با کمک شما عزیزان برای دخترمون تبلت تهیه کنیم .

مورد نیاز : 4000000 تومان -

نیاز به تبلت

سمانه 34 ساله به همراه یک دختر12 و پسر 10 ساله به دلیل اعتیاد شدید همسر از او جدا شده وبه خانه پدرو مادرش پناه برده او به دلیل بالا بودن هزینه ها ونداشتن درآمد کافی توان تامین هزینه های زندگی را ندارد حالا که به دلیل کرونا مدارس فرزندان هم به صورت مجازی برگزار میشود درخواست تبلت برای فرزندانش را دارد این نیاز به تبلت را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان برای فرزندانمان تبلت تهیه کنیم .

مورد نیاز : 4000000 تومان -

نیاز به تبلت

معصومه به همراه مادرش زندگی میکند . او در پایه چهارم ابتدایی در حال تحصیل میباشد .امسال به دلیل مجازی شدن کلاس ها نیاز به تبلت دارد . ولی مادرش به دلیل نبودن پدر و بالا بودن هزینه های زندگی توان خرید تبلت را ندارد .نیاز به تبلت را برای این دختر گلمان ثبت کردیم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان برای او تبلت تهیه کنیم .

مورد نیاز : 4000000 تومان -

نیاز به تبلت

نرگس 17 ساله پایه یازدهم "با معدل 18 "به دلیل فوت پدر وازدواج مجدد مادرش با مادر بزرگ زندگی میکند . از موقعی که مدارس به دلیل کرونا به صورت مجازی برگزار میشود و باید از تبلت استفاده میکرد .درس خواندن برایش کمی سخت شده مادر بزرگ هم به دلیل نداشتن وضعیت مالی مناسب توان خرید تبلت برای او را ندارد .نیاز به تبلت را برای این دخترمان ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان تبلت تهیه کنیم .

مورد نیاز : 4000000 تومان -

نیازهای بهداشت و درمان

نیاز به ایزیلایف

پیرمردی 85 ساله که به همراه همسر بیمارش زندگی میکند. همسر وی به خاطر اینکه سکته کردند و نرمی استخوان دارند توان راه رفتن را ندارند و باید از ایزیلایف استفاده کنند .سرپرست خانواده هم به دلیل کهولت سن توان کار کردن را ندارند و چون فرزندی هم ندارند زندگیش را از طریق کمک خیرین میگذرانند .این نیاز به ایزیلایف را ثبت کردم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان به صورت ماهانه برای تامین ایزیلایف به مادرمان کمک کنیم .

مورد نیاز : 453000 تومان -

نیاز به مولفیکس

تاجور خانم 46 ساله که 3 فرزند دارد. یکی از فرزندان به نام زهرا که 18 سال سن دارد واز کودکی دچار معلولیت ذهنی می باشد . مادر زهرا به دلیل فوت پدر زهرا سرکار میرود تا هزینه های زندگی خانواده را تامین کند .در حال حاضر دیگر توان کار کردن را ندارد . و از آنجایی که زهرا ماهیانه باید 4 بسته مولفیکس استفاده کند دیگر توان خرید مولفیکس را ندارد . این نیاز به مولفیکس را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک شما عزیزان هزینه خرید ماهیانه مولفیکس د خترمان را تامین کنیم .

مورد نیاز : 500000 تومان -

نیاز به کمک هزینه درمان

زهرا خانم 66 ساله به همراه دخترش فاطمه زندگی می کند او تقریبا یک ماه است به خا طر فوت همسرش سکته کرده او دارای 6 فرزتد میباشد .که هیچ کدام از فرزندان درآمد مناسبی ندارد که در هزینه های درمان و ایزیلایف مادر کمک کنند . برای همین با ادامه درمان مادر به مشکل خورده و درخواست کمک دارد .این نیاز به درمان را ثبت کردم تاشاید بتوانیم با کمک ماهیانه شما عزیزان هزینه های درمان اورا تامین کنیم .

مورد نیاز : 700000 تومان -

نیاز به کمک هزینه درمان

امیر علی 13 ساله به همراه خواهر 7 ساله و مادرش به دلیل فوت پدر در منزل پدر بزرگش زندگی میکنند . امیر علی ونازنین هردو از همان کودکی به بیماری کلیوی مبتلا بودند .که باید به طور مداوم دارو مصرف کنند . در حال حاضر تحمل هزینه های دارو برای این خانواده سخت است .به همین دلیل درمان را قطع کردند . و درد را تحمل میکنند . نیاز این فرشته کوچولو ها به درمان را ثبت کردم تا شاید بتوانم با کمک ماهیانه شما عزیزان بیماری این فرشته ها را درمان کنیم .

مورد نیاز : 350000 تومان -

نیازهای جهیزیه و کمک به ازدواج

نیاز به کمک هزینه جهیزیه

خانمی 47 ساله به همراه فرزندانش علی و فاطمه زندگی میکنند . چند ماهی است فاطمه ازدواج نموده مادرفاطمه خیلی از این موضوع خوشحال بود ولی ته چهره اش غمی داشت از این به بعد باید به فکر جهزیه فاطمه هم می بود . مادر فاطمه تقریبا 17 سال است از همسرش به دلیل اعتیاد شدید جدا شده وتمام هزینه های زندگی رو به تنهایی تامین میکرد . گاهی اوقات کار نظافتی میرفت ولی حالا دیگر توان کار کردن را ندارد و دکتر هم میگه از کار کردن زیاده نباید سر کار بروی این نیاز به جهزیه را ثبت کردم تا شاید بتوانیم با کمک شما عزیزان تعدادی از جهزیه این دخترمان را تهیه کنیم .

مورد نیاز : 20000000 تومان -
من کمک میکنم | تعداد نیکوکاران سامانه
46 نفر

نیکوکار عزیز

من کمک میکنم | تعداد نیاز های برآورده شده
2 عدد

نیازهای برآورده شده

من کمک میکنم | تعداد نیاز های در انتظار براورده شدن
32 عدد

نیاز های در انتظار

من کمک میکنم | تعداد کل نیاز های ثبت شده
34 عدد

کل نیازهای ثبت شده