نیازهای مسکن

تعمیرات منزل

پدر بزرگواری که به علت سانحه تصادف، از کار افتاده و دچار بیماری اعصاب شده است به سختی گذران زندگی می نماید، در منزل کوچکی زندگی می کند که آنهم سقفش نیاز به مرمت اساسی دارد. علاوه بر گچ کاری سقف و منزل ، نیاز مبرم به ایزوگام برای پشت بام می باشد

مورد نیاز : 4724000 تومان -

اجاره عقب افتاده

خانومی باردار که یک بچه شش ساله داشته و همسرش به شدت معتاد می باشد .در خانه ای کاه گلی قدیمی در بلوار توس زندگی می کند و شش ماه هست که اجاره منزل این خانواده عقب افتاده و صاحبخانه دستور تخلیه داده است .

مورد نیاز : 3479000 تومان -

مسکن نیازمندان

یکی از مهمترین دغدغه ها و مشکلات خانواده های نیازمند ، تامین مسکن می باشد و در شهر مشهد مقدس بیش از ۷۰ درصد در آمد خانوارهای نیازمند مستاجر، صرف اجاره می شود، که عمدتا در حاشیه شهر سکونت داشته و در صورتی که حمایت دولت و خیرین نباشد این خانواده ها صاحب مسکن نخواهد شد و عمدتا نیز همین عامل باعث بروز مشکلات اجتماعی زیادی در بین خانواده های نیازمند خواهد شد.

مورد نیاز : 999798000 تومان -

تعمیر

دو خانواده در یک منزل در یک پذیرایی سه در سه و یک اتاق خواب سه در سه که خانواده پسر(که به دلیل مجروح شدن ریه با چاقو در سالهای گذشته توان کار شدید و دائمی در طول هفته ندارد با این حال هفته ای سه چهار روز کاگری میکند) و پدر پدر مهاجر و مادر ایرانی ، پدر بیماری ام اس و ازکار افتاده و ماهی یک میلیون پول داروهایش میشود ، یک پسر چهارده ساله که دستفروشی میکند و خرج خانواده را میدهد ، مادر فرش و لباس برای مردم میشورد ، یک دختر کلاس پنجم هم دارند. با کمک خیرین شروع به تعمیر و بازسازی منزل و ایجاد دو واحد منزل سی متری کرده ایم طبقه اول پایین تکمیل ، حیاط و سرویس پله و طبقه دوم مانده ، به شدت نیازمند کمک شما میباشیم.

مورد نیاز : 50000000 تومان -

غسالخانه

شهر مزدآوند واقع در مسیر بین مشهد و سرخس شهری است مرزی که در مسیر راه و ارتباط با روستاهای فراوانی دارد و نیاز به غسالخانه سالهاست که به شدت احساس میشود

مورد نیاز : 100000000 تومان -